Oaza Rodzin
Para Prowadząca: Małgorzata i Jan Sitkowie

Jolanta i Jacek Drabikowie
Anna i Przemysław Kogut
Agnieszka i Mariusz Mazurowie
______________________________________________________

Ministranci
 
Ministranci w naszej parafii to mocno związana ze sobą grupa młodych, ambitnych ludzi którzy w większości ochoczo angażują się w liturgię kościoła. Podczas uroczystości przygotowujemy asystę, która podkreśla charakter i rangę obchodzonych świąt. Grupa ministrantów w naszej parafii liczy około 40 osób, starszych i młodszych. Szeregi naszej grupy regularnie zasilają kandydaci, którzy po roku nauki uroczyście przyjmowani są do grona ministrantów. Koordynatorem naszej grupy parafialnej jest ksiądz Maciej Gizicki. Zadaniem ministrantów nie jest sama posługa w liturgii, ale także wierność Chrystusowi. Ministrant to nie pracownik, lecz sługa. Ministranci naszej parafii corocznie organizują wyjazdy podsumowujące upływający rok. W czerwcu 2013 roku udali się na Święty Krzyż, gdzie odwiedzili klasztor oo. Benedyktynów oraz klasztor w Świętej Katarzynie. Gorąco zapraszamy do włączenia się w rozwój wspólnoty ministrantów.
 
Zbiórki ministrantów:
  • Młodszych oraz kandydatów: Sobota g. 9.00
  • Starszych: Wtorek g. 18.30

Przyjdź, zobacz, zostań!
_______________________________________________________
 
Klub Seniora

_______________________________________________________
 
Koła Żywego Różańca
 

Członkowie Żywego Różańca mają na celu za pomocą wspólnej modlitwy dochować wierności Bogu, wytrwać w dobrym, bronić od złego siebie i bliskich. Mają obowiązek wielbić i naśladować Maryję oraz w szczególny sposób powinni wystrzegać się ciężkich grzechów.
 
Na czele każdego Kółka stoi Zelatorka, która ma obowiązek pilnowania zmiany Tajemnic Różańcowych co miesiąc. Wszyscy członkowie Kół Żywego Różańca korzystają z Mszy Świętych i Nabożeństw odprawianych w ich intencji, za żywych i umarłych.
 

Przyjęcie do Kółka Żywego Różanca dokonuje się przez wpisanie do rejestru członków i zobowiązaniu się do codziennego odmawiania jednej dziesiątki Różanca świętego.

W naszej parafii codziennie modlą się cztery róże Żywego Różańca: św. Jana Pawła II, św. Rity, św. Siostry Faustyny, Matki Bożej z Lourdes.

 

 

______________________________________________________

 
Chór Parafialny


_______________________________________________________

 

Wolontariat

______________________________________________________